Trendy w kalendarzach na sezon 2016/2017

Każdego roku potrzebujemy nowego kalendarza- fakt. Co jednak zrobić by kalendarz nie był nudny a wręcz motywował nas do pracy, zamiast tylko przypominał nam o codziennościach jak rachunki czy wizyta o stomatologa? Sposobów jest wiele a wszystko zależy od tego, jaki kalendarz preferujesz.

Gablota ogłoszeniowa
http://www.pro-city.pl
Oferujemy elementy małej architektury dla klientów na terenie całego kraju.
Nasza oferta to głównie produkty francuskiej marki PROCITY.

Kalendarze trójdzielne

Najczęściej kalendarze trójdzielne kojarzą nam się z ilustracją zawierającą w pół rozebrane panie, zawieszoną na ścianie komisu samochodowego i otoczoną logiem znanej marki olejów samochodowych. Na szczęście, takie kalendarze odchodzą do lamusa. Teraz niesamowicie ważna jest odpowiednia fotografia – tutaj konsumenci najczęściej sięgają po ujęcia przyrody bądź makro fotografię. Co do samych kartek kalendarza, rok 2016 przyniósł minimalizm a co za tym idzie, odrzucono niepotrzebne ozdoby a uwagę skupiono na czytelnym tekście i odpowiednim doborze czcionek i kolorze. Nie raz możemy spotkać się z kalendarzami, które nie posiadają żadnej fotografii, natomiast ich projekt sam w sobie jest ozdobą. Kalendarze trójdzielne 2015 i ich wygląd zdecydowanie wyróżniają się wyglądem od tych teraźniejszych.

Podkłady biurkowe

Jeśli Twoja praca zawiera 8 godzin wpisanych w umowę z czego solidne 7 spędzasz przed komputerem, zdecydowanie wiesz, jak przydatny może być podkład biurkowy. Do czego przydaje się taka forma kalendarza? Szczególnie do notatek, spisywania adresów podczas rozmowy telefonicznej czy przy szkicowaniu, kiedy znuży Cię praca i potrzebujesz się od niej oderwać na 3 minuty. Dodatkowo, dzięki dużemu rozmiarowi kalendarza, możemy notować naprawdę dużo. Do wyboru są miesięczne lub tygodniowe z czego najpopularniejszą formą są te tygodniowe. Jeśli chodzi o projekt podkładek biurowych – tutaj od zawsze króluje minimalizm. Ma być jak najwięcej jasnej przestrzeni do notowania. Czasem możemy się spotkać z ozdobną ramką, ale nie oszukujmy się – największą przyjemnością posiadania takiego kalendarza jest własna możliwość wymyślenia ramki, kiedy szef nie patrzy.

Kalendarze książkowe

Najlepszy przyjaciel każdego biznes-maniaka, kalendarz książkowy. Coś, bez czego na dłuższą metę żadna osoba zaangażowana w biznes nie przeżyje. Jak to mówią psychologowie biznesowi- pokaż mi swój kalendarz a ja powiem Ci jakim człowiekiem jesteś. Co jest modne pośród kalendarzów książkowych? Coraz częściej sięgamy po projekty proste, miłe dla oka. Kalendarz ma właściwie pełnić rolę plannera – sporo przestrzeni dla notatek, miesiąc z okienkami do wpisywania meetingów a także dzień rozpisany godzinowo. Są tez osoby, które sięgają po kalendarze motywujące – takie z cytatami czy zdjęciami osób, które nas inspirują.

Kalendarze biurkowe

Tutaj plan jest prosty- kalendarz ma służyć notatkom i planowaniu. Ma być tez łatwy i prosty dla oka. Nie wiele tutaj się zmienia jeśli chodzi o design – prostokątne pola z datami po lewej i miejscem do wpisywania tekstu. Niezwykle przydatny rodzaj kalendarza wykorzystywany w praktycznie każdej branży przy pracy biurowej.

Trendy są po to, by pomóc znaleźć nam ten odpowiedni produkt dla nas ale nie bójmy się łamać schemat – w końcu sami też możemy ustalić trendy na kolejne lata!